1)обчисли: 72120:24-24*7+19 2)Знайти неповну частку і остачу від ділення 275 на 27 3)в одній

цистерні було 5000 кг нафти,а в другій-у 5 разів менше.Скільки кілограмів найти в обох цистернах? 4)Знайдіть швидкість велосипедиста,якщо за 3 він проїхав 150 км 5)Магазин продав 97 хлібин по 90 коп.,а булок по 35 коп.-удвічі більше.Скільки всього грошей вторгував магазин за хліб і булки? P.S-Срочно помогите.Даю много баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Денис.

1. 72120÷24-24·7=305-168+15=37

2. 10 - частка, 5 - остача

3.

1)5000:5=1000 (кг) нафти було в другій цистерні;

2)5000+1000=6000 (кг) нафти було у двох цистернах.

Відповідь: 6000 кг.

4.

V=S÷t=150:3=50 (км/год)

Відповідь: швидкість велосипедиста - 50 км/год.

5.

1)97·90=8730(коп) - вартість проданих хлібин;

2)35·(90·2)=35·180=6300(коп) - вартість проданих булок.

3)8730+6300=12030(коп)=120 (грн) 30 (коп)

Відповідь: всього магазин вторгував 120 грн 30 коп за хліб і булки.

Не благодарите, для меня это легкие задания.