У двох цистернах було 120т нафти. Скільки тонн нафти було в кожній цистерні, якщо в одній з них

було в 1 2/9 раза найбільше нафти, ніж у другій ?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Полина.

решение

1 - х

2 - 1 2/9

х + 1 2/9х = 120

х = 54

2) 1 2/9 • 54 = 66 (т) - у II цистерні.

Відповідь. 54 т; 66 т.