На першій полиці стояло в 5 разів більше книжок, ніж на другій. Коли з першої полиці взяли 45

книжок, а на другу поставили 15 кни- жок, на полицях книжок стало порівну. Скільки книжок було на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Ответ:

75 книг и 15 книг

Пошаговое объяснение:

Было на 1 полке — 5х книг

Было на 2 полке — х книг

Стало на 1 полке — 5х - 45 книг

Стало на 2 полке — х + 15 книг

5х - 45 = х + 15

5х - х = 15 + 45

4х = 60

х = 60 : 4

х = 15

Было на 1 полке — (5х) = 5 * 15 = 75 книг

Было на 2 полке — (х) = 15 книг