Оч срочно надо первым сдать У першу годину велосипедист їхав зі швидкістю 13 км/год, а у наступні

три години – зі швидкістю 17 км/год. Знайдіть середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анна.

Ответ:

16 км/год

Пошаговое объяснение:

Середню швидкість можна знайти, поділивши загальну відстань на загальний час.

У першу годину велосипедист проїхав зі швидкістю 13 км/год, тобто відстань у першу годину дорівнює 13 км.

У наступні три години він їхав зі швидкістю 17 км/год, тобто відстань за цей час дорівнює 17 км/год * 3 год = 51 км.

Загальна відстань дорівнює 13 км + 51 км = 64 км.

Загальний час дорівнює 1 год + 3 год = 4 год.

Тепер, для знаходження середньої швидкості, поділимо загальну відстань на загальний час:

Середня швидкість = Загальна відстань / Загальний час = 64 км / 4 год = 16 км/год.

Отже, середня швидкість велосипедиста на всьому шляху дорівнює 16 км/год.

Отвечает Голохвастова Екатерина.

Дано:

v1 = 13 км/год

v2 = 17 км/год

t1 = 1 год

t2 = 3 год

Знайти:

S - ?

V(сер) - ?

——————-

S1 = 13*1 = 13 км

S2 = 17*3 = 51 км

V(сер) = S1+S2/t1+t2 = 13 + 51/1+4 = 64/4 = 16 км/год

Відповідь: V(сер) = 16 км/год