Купили 8 ящиків помідорів, по 7 кг у кожному і 3 ящики баклажанів, по 10 кг у кожному. Скільки

всього кілограмів помідорів і баклажанів купили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беридзе София.

Ответ:

1) 8•7=56(кг)-купили помідорів

2)3•10=30(кг)-купили баклажанів

3)56+30=86(кг)- всього баклажанів і помідорів купили