За два дні продали 140 кг яблук, причому за перший день продали 55% яблук. Скільки кілограмів яблук

продали за перший день

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

77

Пошаговое объяснение:

140÷100=1,4×55=77

ааллалаал