У двох пакетах є 720 г цукерок, до того ж у першому на 50 г більше, ніж у другому. Знайдіть масу

цукерок у кожному пакеті.Срочноооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Харечко Мар'ян.

Ответ:

х = 335 (г) – цукерок у другому пакеті. 2)335 + 50 = 385 (г) – цукерок у першому пакеті.

Отвечает Зайка Катя.

Ответ:

720+50=770(г у першому пакеті)

720+770=1490(г)

Пошаговое объяснение: