У двох пакетах 42 кг цукерок. У другому пакеті у 5 разів більше цукерок, ніж у першому. Скільки

цукерок у кожному пакеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Марина.

Нехай у 1 пакеті х
тоді х *5=42
тоді х =8,4

Отвечает Гулаков Никита.

42/5=8.4кг у першому пакеті
8.4×5= 42 (42-8.4=33.6) кг у другому