1018. Довжина прямокутника дорівнює 28 см, що у чотири рази біль- ше за ширину. Знайди периметр і

площу цього прямокутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.
1) 28•4=112(см)
2) (28+112)•2=252(см)
Відповідь: Р прямокутника дорівнює 252 см
Отвечает Хощенко Кирилл.

Надеюсь помогла!!!❤️