У школі навчається 750 учнів, 2/5% становлять учні початкової школи. Скільки молодших школярів

навчається у школі? 300 учн.

Ответы на вопрос

Отвечает Гушкашвили Валерия.

Ответ:↓↓↓

У школі навчається 750 учнів, 2/5% становлять учні початкової школи. Щоб дізнатися, скільки молодших школярів навчається в школі, потрібно обчислити 2/5% від загальної кількості учнів.

Спочатку переведемо відсоток у десятковий дріб, розділивши його на 100: 2/5% = 2/5 ÷ 100 = 2 ÷ 5 ÷ 100 = 0.002.

Далі, помножимо цей десятковий дріб на загальну кількість учнів: 0.002 × 750 = 1.5.

Оскільки ми не можемо мати половину учня, округлимо відповідь до найближчого цілого числа: 1.5 округлюється до 2.

Отже, у школі навчається 2 молодших школярів.

Надеюсь помогла

Можно мне лучший ответ пж

Отвечает Баландина Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

750*\frac{2}{5} =300