Добуток більший за один із множників у 10 разів,а за другий-у 4 рази. Знайти добуток і менший

множник.

Ответы на вопрос

Отвечает Решетило Артём.

Ответ:1) 105;  →   15 • 7 = 105

2) 160.  →   40 • 4 = 160

Пошаговое объяснение:

Отвечает Могильникова Светлана.

Ответ:

Нехай x буде меншим множником.

Тоді один з множників дорівнює 10x а другий - 4x.

Добуток двох множників буде:

(10x) * (4x) = 40x^2

З іншого боку добуток дорівнює:

(10x) * (4x) = 40x^2 = x * (10x + 4x) = 14x^2

Таким чином ми отримаемо рівняння:

14x^2 = 40x^2

Після спрощення отримуємо:

26x^2 = 0

x = 0 - менший множник а добуток дорівнює 0.

Отже потрібно перевірити правильність умови в задачі.