3. Розв'яжіть рівняння: 1) (x + 5) · 0,6² = 5,4; 2) (1,4-x) - 7,2 = 1,2². ​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеев Дима.

Ответ:

(x + 5) * 0,6² = 5,4

Спростимо ліву сторону рівняння:

0,6² = 0,36

Тепер ми можемо розв'язати рівняння:

(x + 5) * 0,36 = 5,4

Ділимо обидві сторони на 0,36, щоб знайти значення x:

x + 5 = 5,4 / 0,36

x + 5 = 15

Віднімаємо 5 з обох сторін:

x = 15 - 5

x = 10

(1,4 - x) - 7,2 = 1,2²

Спростимо праву сторону рівняння:

1,2² = 1,44

Тепер ми можемо розв'язати рівняння:

(1,4 - x) - 7,2 = 1,44

Віднімаємо 7,2 з обох сторін:

1,4 - x = 1,44 - 7,2

Підраховуємо праву сторону:

1,4 - x = -5,76

Віднімаємо 1,4 з обох сторін:

-x = -5,76 - 1,4

-x = -7,16

Змінюємо знак на протилежний:

x = 7,16

Отже, рішення рівнянь:

x = 10

x = 7,16

Пошаговое объяснение: