Знайди найменше чотирицифрове число, кратне числу 47. Відповідь поясни


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Андрей.

Щоб знайти найменше чотирицифрове число, кратне числу 47, нам потрібно розділити найменший чотирицифровий діапазон на 47 і знайти перше число, яке буде кратним 47.

Найменший чотирицифровий діапазон починається з числа 1000 і закінчується на 9999 (включно).

Тепер поділимо перший і останній чотирицифрові числа на 47:

1000 / 47 ≈ 21.28 (округлюючи вище, отримуємо 22).

9999 / 47 ≈ 212.76 (округлюючи вище, отримуємо 213).

Отже, найменше чотирицифрове число, кратне 47, буде 47 * 22 = 1034.

Отже, число 1034 є найменшим чотирицифровим числом, кратним 47.

Отвечает Филатова Юлия.

Ответ:

1034

Пошаговое объяснение:

Наименьшее четырехзначное число — 1000

1000 : 47 = 21 (ост 13)

22 * 47 = 1034 — наименьшее четырехзначное число кратное 47