Знайди 1) найбільше п'ятицифрове число кратне числу 21; 2) найменше чотирицифрове число кратне

числу 53.

Ответы на вопрос

Отвечает Глинская Екатерина.

Ответ:

Найбільше п'ятицифрове число, кратне числу 21:

Для знаходження такого числа, нам потрібно знайти найбільше п'ятицифрове число, яке буде кратним 21. Щоб число було кратним 21, воно повинно бути кратним і 3, і 7, так як 21 = 3 * 7.

Максимальне п'ятицифрове число - це 99999. Тепер ми поділимо це число на 21, щоб перевірити, чи воно кратне 21:

99999 / 21 ≈ 4761.8571

Так як результат ділення не є цілим числом, найбільше п'ятицифрове число, кратне 21, буде 4761 * 21 = 99981.

Найменше чотирицифрове число, кратне числу 53:

Щоб знайти таке число, нам потрібно знайти найменше чотирицифрове число, яке буде кратним 53.

Мінімальне чотирицифрове число - це 1000. Тепер ми поділимо це число на 53, щоб перевірити, чи воно кратне 53:

1000 / 53 ≈ 18.8679

Так як результат ділення не є цілим числом, найменше чотирицифрове число, кратне 53, буде 19 * 53 = 1007.

Пошаговое объяснение: