Перед Новим роком у магазині побутової техніки на всі товари було знижено ціни на 15%. Скільки

коштуватиме після знижки телевізор вартістю 1800 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Мария.

Відповідь:1530грн

Покрокове пояснення:

100%=1800

15%=1800*15/100=270 грн- це знижка, тоді телевізор коштуватиме 1800-270=1530грн

Отвечает Быков Виктор.

Ответ: 2070 грн

Пошаговое объяснение:

1800 : 100 = 18 — 1% від вартості зі знижкою

18 × 15 = 270 — 15% від вартості зі знижкою

1800 + 270 = 2070