2 1/3•9-1 1/3•3 1/4-2 2/7• 3 5/24= надіюсь я правильно написав і ви зрозумієте приклад. Якщо ні то

ось письмовий варік: дві цілих одна третя помножити на девьять цілих, мінус одна ціла одна третя помножити на три цілих одну четверту, мінус дві цілих дві сьомих, помножити на три цілих п‘ять двадцять четвертих. Будь ласка допоможіть.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Татьяна.

2\frac{1}{3} *9-1\frac{1}{3} *3\frac{1}{4} -2\frac{2}{7} *3\frac{5}{24} =\frac{7}{3} *9-\frac{4}{3} *\frac{13}{4} -\frac{16}{7} *\frac{77}{24} =21-\frac{13}{3} -\frac{22}{3} =21-\frac{35}{3} =\\\\=\frac{63}{3} -\frac{35}{3} =\frac{28}{3} =9\frac{1}{3}

Отвечает Харин Егор.

Відповідь: 9 1/3

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю