3. Розв'яжи задачу. (з умовою) Турист перші 4 год ішов пішки зі швидкістю 4 км/год, а потім 2 год

плив на човні зі швидкістю 12 км/год. Яка довжина шляху, що подолав турист? Яка середня швидкість руху туриста?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинецький Сергій.

Ответ: Довжина шляху - 40км. Середня швидкість - \frac{40}{6}

Пошаговое объяснение:

Довжина шляху= 4*4+2*12=16+24=40км
Середня швидкість= весь шлях/час=40км/6год