!!!!!!!!!!!!!!!СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!! Турист перші 4 год ішов пішки зі швидкістю 4 км/год, А потім

2 год пливли на човні зі швидкістю 12 км/год. Яка довжина шляху, що подолав турист? Яка середня швидкість руху туриста?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстратовская Елизавета.

Ответ:

40 км; 8 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 4*4=16 (км)- відстань, яку пройшов турист пішки за 4 год.

2) 12*2=24 (км)- відстань, яку проплив турист на човні за 2 год

3) 16+24=40 (км)- довжина шляху, яку подолав турист.

4) (4+12)/2=8 (км/год) - середня швидкість туриста.