Даю 50 балов !! В рівнобедреному трикутнику довжина бічної стороне відноситься до довжини основи

Як 3:5, а різниця між ними 8см знайти периметр даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазан Сула.

Ответ:

Нехай довжина бічної сторони рівнобедреного трикутника дорівнює 3x, а довжина основи дорівнює 5x. За вашою інформацією, різниця між ними становить 8 см. Ми можемо записати це у вигляді рівняння:

5x - 3x = 8

Тепер розв'яжемо це рівняння для знаходження значення x:

2x = 8

x = 8 / 2

x = 4

Отже, x = 4.

Тепер ми можемо знайти довжину бічної сторони та основи:

Довжина бічної сторони = 3x = 3 * 4 = 12 см

Довжина основи = 5x = 5 * 4 = 20 см

Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює сумі довжини всіх його сторін:

Периметр = бічна сторона + бічна сторона + основа

Периметр = 12 см + 12 см + 20 см

Периметр = 44 см

Отже, периметр цього рівнобедреного трикутника дорівнює 44 см.

Отвечает Макеенков Максим.

Ответ:

44 см

Пошаговое объяснение:

В равнобедренном боковые стороны равны.

1 боковая сторона ∆ = 2 боковая сторона ∆ = 3х см

Основание ∆ — 5х см

5х - 3х = 8

2х = 8

х = 8 : 2

х = 4

1 боковая сторона ∆ = 2 боковая сторона ∆ — (3х) = 3 * 4 = 12 см

Основание — (5х) = 5 * 4 = 20 см

Р = 12 + 12 + 20 = 44 см