Один муляр кладе за годину 100 цеглин, а інший - у 2 рази менше. Скільки цеглин, працюючи разом,

покладуть обидва мулярі за 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Шокина Софья.

Ответ:

300 цеглин за 2 години.

Пошаговое объяснение: 100 ценлин один другой 100÷50=50 100+50=150, 150+150=300