Муляр за 2 хвилини кладе 30 цеглин, а його учень за 3 хвилини-27 цеглин. За скільки хвилин вони

покладуть 144 цеглини, якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Богомаз Вікторія.

Ответ:

6 минут

Пошаговое объяснение:

М. за 1 минуту 30:2=15 ц-н

уч. за минуту 27:3=9 ц-н

Вместе за минуту 15+9=24 ц-ны

на 144  потратят 144:24=6 минут

Отвечает Makeeva Maria.

Ответ:

продуктивність праці муляра за 1хв 30/2=15

продуктивність праці учня   за 1 хв 27/3=9

продуктивність праці разом за 1 хв  15+9=24

За скільки хвилин вони покладуть 144 цеглини, якщо працюватимуть разом?

144:24= 6 хв

Пошаговое объяснение: