4. Розв'яжи задачу. У двох пакетах 8,2 кг борошна, причому в першому пакеті 45% усього борошна.

Скільки кілограмів борошна в кожному пакеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Ролёнок Настя.

Ответ:

Нехай x - кількість кілограмів борошна у першому пакеті.

Тоді в другому пакеті буде (8.2 - x) кілограмів борошна.

За умовою, 45% усього борошна є у першому пакеті, тобто:

0.45 * 8.2 = 3.69 кг борошна у першому пакеті.

Таким чином, ми отримали рівняння:

x = 3.69

Отже, у першому пакеті 3.69 кг борошна, а у другому пакеті буде (8.2 - 3.69) = 4.51 кг борошна.

Отвечает Кулак Миша.

Нехай х-це маса першого пакету, тоді:

8,2кг-100%

хкг-45%

складаємо пропорцію (метеликом)

100х=8,2*45

х=8,2*45/100=369/100=3.69

х=3.69кг-це борошна в першому пакеті

8,2-3.69=4.51-це борошна в другому пакеті

Відповідь: 3.69 кг (в першому пакеті), 4.51 кг (в другому пакеті).