Допоможіть будь ласочка!! фермер посадив на полі капусту та помідори, при чому капуста становила

52% усiх саджанців. Помідорів було на 40 саджанців менше. Скільки саджанців капусти та помідорів висадили на полі?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллин Айнур.

Ответ:

520 саджанців, 480 саджанців.

Пошаговое объяснение:

Нехай всіх саджанців було х, тоді капусти було 0,52х, помідорів

х - 0,52х = 0,48х.

0,52х-0,48х=40

0,04х=40;  х=1000

Всіх саджанців було 1000, тоді капусти висадили 0,52*1000=520 саджанція, помідорів 1000-520=480 саджанців.

Отвечает Рублик Арина.

Пошаговое объяснение:

Все саженцы = 100%

100 - 52 = 48% - саженцы помидоров

Посадил всего — х саженцев

Посадил капусты — 0,52х саженцев

Посадил помидоров — 0,48х саженцев

Разница — 40 саженцев

0,52х - 0,48х = 40

0,04х = 40

х = 40 : 0,04

х = 1000

Посадил всего — (х) = 1000 саженцев

Посадил капусты — (0,52х) = 0,52 * 1000 = 520 саженцев

Посадил помидоров — (0,48х) = 0,48 * 1000 = 480 саженцев