Відомо, що b > 2. Доведіть, що: a) 3b + 2 ≥ 8; б) 2b-4≥0; в) -5b≤-10 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Так як відомо, що b>2, тоді припустимо що b=2,1

а) 3b+2=3*2,1+2=6,3+2=8,3, що більше 8

б) 2b-4=2*2,1-4=4,2-4=0,2, що більше 0

в) -5b<=-10

-5b=-5*2,1=-10,5, що менше -10