Велосипедист Григорій виїхав з одного міста в інше. За першу годину він проїхав 14 км або 28% всієї

відстані між містами. Скільки кілометрів залишилося проїхати Григорію?

Ответы на вопрос

Отвечает Кобель Серафимка.

Складемо пропорцію:

28%=14 км

100%=у км

Маємо рівняння:

28/100=14/у

(28/100)*у=14

у=(14*100)/28

у=50

Відповідь: 50 кілометрів залишилося проїхати Григорію