В одній школі дівчатка становлять 52 % усіх учнів.Відомо,що хлопчиків у цій школі на 26 меньше,ніж

дівчаток.Скільки всього учнів у цій школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Марк.

Ответ:

700учнів

Пошаговое объяснение:

100-52=48% становлять хлопчики

52-48=4% хлопчиків менше

28*100:4=700 всього учнів