було 2 металевих зплави один з яких містив 30% міді а інший 70%,зкількі кілограмів кожного з них

треба взяти щоб отримати 120 кг сплаву що містить 40% міді​

Ответы на вопрос

Отвечает Трифонов Игорь.

Ответ:

Два невідомих і пишемо два рівняння.

1)  Х*30% + У*70% = (Х+У)*40% - состав нового сплава. 

2) Х+У= 120 кг - вага нового сплава

Висловлюємо У из 2)              

3)  У = 120-Х - підставляємо в рівняння 1)

4) 0,3*Х+0,7*(120-Х) = 0,4*Х+ 0,4*(120-Х)

Розкриваємо дужки

5)  0,3*Х + 84 - 0,7*Х = 0,4*Х+48-0,4*Х

-0,4*Х = 48-84= -36

Відповідь:

Х = 90 кг - сплава 30%

У = 120-90=30 кг - сплава 70%