На яке число треба помножити 12, 3 щоб сума отриманого добутку та числа 7,9 дорівнювала 12,82 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Наталья.

Пошаговое объяснение:

х → добуток

х + 7,9 = 12,82

х = 12,82 - 7,9

х = 4,92

тепер через х виразимо число, на яке помножили 12

12,3 × х = 4,92

х = 4,92/12,3

х = 0,4

перевірка*

0,4 × 12,3 = 4,92

4,92 + 7,9 = 12,82