Яке число треба помножити на 0,4, щоб сума отриманого добутку та числа 3.8 дорівнювала добутку

чисел 20.5 і 4

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Герман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20.5 *4=82

82-3.8=78.2

78.2÷0,4= 195.5