До якого числа треба додати 4,2 щоб добуток отриманої суми та числа 0,6 дорівнював 19,2


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

(x+4.2)*0.6=19.2

0.6x+2.52=19.2

0.6x=19.2-2.52

0.6x=16.68

x=16.68/0.6

x=27.8

Пошаговое объяснение: