Знайти проміжки зростання спадання та екстремуми функції х2-х


Ответы на вопрос

Отвечает Зима Даша.

f(x)=x^2-x\\f'(x)=2x-1=0\\x=0,5

Функція зростає на проміжку: (0,5; +∞)

Функція спадає на проміжку: (-∞; 0,5)

x = 0,5 - точка мінімуму