Книжка і ручка разом коштують 14 грн, причому книжка коштує у 6 разів більше, ніж ручка. Скільки

коштує книжка ? Русская версия: Книга и ручка вместе стоят 14 грн, причем книга стоит в 6 раз больше, чем ручка. Сколько стоит книга?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулик Ольга.

Відповідь:

Нехай ручка коштує х грн, тоді книжка коштує 6х грн. Маємо рівняння 6x + x =14

7x=14

x=14/7

x=2 (грн) - коштує ручка

2*6=12 (грн) - коштує книжка.

Відповідь: 12 грн.