Розв'яжи задачу. Книжка і ручка разом коштують 14 грн, причому книжка коштує у 6 разів більше, ніж

ручка. Скільки коштує книжка?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленский Лёня.
Нехай ручка коштує х грн, тоді книжка коштує 6х грн. За умовою задачі разом вони коштують 14 грн. Маємо рівняння 6x + x =14
7x=14
x=14/7
x=2 (грн) - коштує ручка
2*6=12 (грн) - коштує книжка.
Перевірка: 12+2=14
Відповідь: 12 грн.