І сторона трикутника на 2 см більша ніж ІІ, а ІІІ - на 3 см більша ніж І. Знайдіть найменшу

сторону, якщо периметр 34 см. У відповідь запишіть рівняння до задачі і число

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеев Ваня.

1-я сторона а = (х + 2) см

2-я сторона b = х см

3-я сторона c = (х + 2) + 3 = (х + 5) см

Периметр треугольника равен 34 см. Уравнение:

х + 2 + х + х + 5 = 34

3х = 34 - 2 - 5

3х = 27

х = 27 : 3

х = 9 см - сторона b

9 + 2 = 11 см - сторона а

9 + 5 см = 14 см - сторона с

Вiдповiдь: 9.