Знайдіть 20% від корення рівняння 2,6x - 3,3x + 4,6


Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ: 2,6x - 3,3x + 4,6=0⇒0,7*х=4,6⇒х=46/7. Искомые 20% равны 0,2*46/7=9,2/7=92/70=46/35=1 11/35.

Пошаговое объяснение: