Одне з двох чисел в 1,4 рази більше за друге. Знайди ці числа, якщо їхня сума довівнює 15,6


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Роман.

Ответ:

хай друге число х

тоді перше число 1,4х

Складаємо рівняння

1,4х+х=15,6

2,4х=15,6

х=15,6/2,4

х=6,5 це друге число

а перше 6,5*1,4=9,1

Пошаговое объяснение: