Складіть рівняння до задачі.Сума двох чисел 15.Знайдіть ці числа якшо перше число більше за друге

на 2

Ответы на вопрос

Отвечает Акулова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 1 число

Х+2 - 2 число

Х+х+2=15

2х=15-2

2х=13

Х=13:2

Х=6,5 - 1 число

6,5+2=8,5 - 2 число