Обчислити площу паралелограма, якщо одна із сторін 9 дм, а висота, проведена до цієї сторони,

дорівнює 2 дм. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.

Ответ: S= a*h

S= 9*2=18 дм

Пошаговое объяснение: