Ернұр жағалаудан 40м кашықтыққа жүзді. Сосын тағы 3м алға жүзді. Одан кейін 13метр қарама-қарсы

бағыттажүзді.Сонда Ернұр жағалаудан қанша метр қашықтықта болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.

Ответ:

шешуі:40м+3м=43м

43м-13м=30м

жауабы:Ернұр жағалаудан 30м қашықтықта болды

Отвечает Петросян Роксана.

Ответ:

30 м

Пошаговое объяснение:

1) 40м+3м=43м

2)43-13=30м