Екі жүзгіш ұзындығы 200 м болатын бассейннің екі жағынан бір-біріне қарама-қарсы бағытта жүзіп

шықты. Біріншісі 28 м/мин жылдамдықпен, екіншісі 22м/мин жылдамдықпен жүзді. Олар қанша минуттан кейін кездесті? Кездескенге дейін әр жүзгіш қанша километр аралықты жүзіп өтті?

Ответы на вопрос

Отвечает Барчишена Виктория.
28х+22у=200. 28х=200-22у х= (100-11у)/14
от суда только 4 подойдет
4×28=112
200-112=88
88÷22=4
через 4 мин встретились.
первый 112м=0.112км
второй 88м=0.088км