Знайти суму перших пятнадцяти членів арифметичної прогресії, у якій перший член дорівнює 5, а

пятнадцятий дорівнює 85.

Ответы на вопрос

Отвечает Фабрицкий Данил.

Ответ:

675

Пошаговое объяснение:

a_1=5; a_{15}=85

S_n=\frac{a_1+a_n}{2}*n

S_{15}=\frac{5+85}{2}*15=675