Знайдіть об'єм правильної чотирикутної призми, якщо площа її основи дорівнює 49 см в квадраті, а

площа бічної грані - 56 см в квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Зубаирова Диана.

Ответ:

392 см³

Пошаговое объяснение:

V=S(основи)×H

Основа - квадрат, отже a=√S(основи)=√49=7 см

Знайдемо H : H=S(бічна)/a=56/7=8

V=49*8=392 см³