Түсте ауа таңертеңгіге қарағанда +2С-қа өзгерді.кешке ауа температурасы түскіге қарағанда -3С-қа

өзгерсе,ал түнде кешкіге қарағанда -2С-қа өзгеріп,-4С Болды. Таңертең ауа температурасы неше градус болған?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Женя.
+2-3-2-4=-1 себебі -3+2=-1-2=3-4=-1