За день у кіоску було продано 70 журналів, листівок — на 43 штуки менше, ніж журналів, а газет —

утричі менше, ніж листівок. Скільки продали газет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцева Таня.

Листівок було продано на 43 шт.. менше, ніж журналів, тобто 70-43=27. Газет було продано утричі менше, ніж листівок: 27÷3=9 (шт.)

Відповідь: було продано 9 газет.