Листоноша приніс 56 газет, а журналів- У 8 разів менше. У СКІЛЬКИ разів менше журналів, ніж газет і

журналів разом, приніс листоноша?

Ответы на вопрос

Отвечает Волегова Дарья.

Ответ:

У 9 разів менше журналів ніж газет і журналів разом

Пошаговое объяснение:

n1 = 56 газет

n2 - ?, 8р. < n

n - ?

n2<n  -?

Розв'язання

1) n2 = \frac{n1}{8} = \frac{56}{8} = 7 журналів приніс листоноша

2) n = 7+56 = 63 - всього приніс газет і журналів

3) n2<n = \frac{63}{7} = 9 - менше журналів приніс ніж газет і журналів разом