Листоноша приніс у бібліотеку 3 журнали, 1 брошуру і 12 газет. У скільки разів більше листоноша

приніс газет, ніж журналів і брошур разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадиев Сашка.
1)3+1=4
2)12-4=8
Видповидь у 4 рази більше ніж журналів і брошур разом
Отвечает Штыков Кирилл.
12:(3+1)=3