Турист за перший день пройшов 18 км. Це становить 6,7 шляху, який він пройшов за другий день і 1,27

шляху, який він пройшов за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Александр.
18:6/7=21 км пройшов другого дня
18:1 2/7=14 км пройшов третього дня
18+21+14=53 км весь шлях
 вроде так