За 2 години автомобіль проїхав 120 км,а ще 3 години він їхав зі швидкістю 90 км/годин.З якою

середньою швидкістю їхав автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Malik Malik.

Ответ: 102 км/год

Пошаговое объяснение:

t1=2 год.

V1=120км/год

t2=3 год.

V2=90 км/год

Vср=? км/год.

1) 2+3=5 (год.) - був у дорозі автомобіль

2) 120*2+90*3=240+270=510 км - проїхав автомобіль за 5 годин

3) 510/5=102 км/год - середня швидкість автомобіля

Отвечает Белокопытова Нина.

S = (2 × 120) + (3 × 90) = 510 км

t ср = 2 + 3 = 5 год

V ср = 510 : 5 = 102 км/год