Автомобіль проїхав 510 км.До зупинки він їхав 3 год зі швидкістю 70 ки на год.Решту шляху він

проїхав за 4 год .З якою швидкістю їхав автомобіль після зупинки

Ответы на вопрос

Отвечает Бояринов Кирилл.

1) 70 · 3 = 210 (км) - проехал до остановки;

2) 510 - 210 = 300 (км) - проехал после остановки;

3) 300 : 4 = 75 (км/ч) - скорость автомобиля.

Выражение: (510 - 70 · 3) : 4 = 75.

Вiдповiдь: 75 км/год.