Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 77 км /год і кілька годин зі швидкістю 69 км /год. Усього він

проїхав 430 км. Скільки годин їхав автомобіль з меншою швидкістю.

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Диана.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

2*77=154КМ ПРОЕХАЛ СО СКОРОСТЬЮ 77КМ/Г

430-154=276 КМ ПРОЕХАЛ СО СКОРОСТЬЮ 69 КМ/Г

276/69=4ГОДИНИ